Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Розробка та проведення центрів оцінки (ACDC)

Дата початку: 23.04.2018
Дата закінчення: 27.04.2018
Місто проведення: Київ

Для кого призначений семінар? 

Для спеціалістів, які розробляють системи оцінки ефективності персоналу і тих, хто приймає участь в атестації, оцінці та розвитку персоналу всередині компанії.

Центри оцінки забезпечують максимальну достовірність прогнозу майбутньої ефективності співробітника ніж інші методи. Технологія проведення центрів оцінки має на увазі використання цілого спектру інструментів SHL для досягнення таких показників. Найбільші компанії світу постійно використовують центри оцінки як одну із методичних основ побудови роботи HR-служб.

Переваги вибору:

Центри оцінки та розвитку за останні двадцять років стали невід’ємною частиною стратегії управління персоналом в організації. Адже центри оцінки вважаються найбільш об’єктивними для оцінки потенціалу співробітника. Досвід консультантів SHL, світового лідера у сфері  об’єктивної оцінки людей, дозволить відточити навик спостереження і оцінки, а також розробити кращі практики організацій-клієнтів по всьому світу.

Рекомендовані додаткові курси:

 • Професійне тестування/ Occupational Testing (OT);
 • Професійні особистісні опитувальники / OPQ;
 • Аналіз роботи та моделювання компетенцій/Job Analysis & Competency Design.

Сертифікати, дипломи, свідоцтва:

За результатами семінару слухачі отримують сертифікат міжнародного зразку SHL.

Тематика семінару:

 • Проведення Центру оцінки, аналіз поведінки учасників і формування інтегрованої оцінки компетенцій виходячи із поведінкових індикаторів;
 • Написання звітів і надання зворотнього зв’язку кандидату за результатами Центру оцінки;
 • Вибір оптимальних вправ, які дозволяють оцінити необхідні компетенції.

 

Увага! Існують обмеження участі в цьому семінарі. Будь ласка, зверніться до нашого менеджера для отримання додаткової інформації.

Завантажити програму семінару

Відправити заявку на участь в семінарі

Всі тренінги

 • Що кажуть наші клієнти

  У процесі підбору персоналу, а також у разі вирішення питань подальшого розвитки працівників компанія Sibelco в Україні протягом більше трьох років користується послугами SHL Україна. Менеджери та консультанти SHL завжди професійно надають допомогу з вибором інструменту оцінки, а результати оцінки завжди стають нам у допомозі в процесі прийняття об'єктивного рішення.

  Ольга Павленко, Sibelco, 20 липня, 2015