Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Компанія ТОВ «ЕСЕЙЧЕЛЬ УКРАЇНА» повідомляє про кадрові зміни.

З 12 лютого поточного року посаду генерального директора компанії зайняв Сергій Чайка.

Сергій Чайка має понад 15 років досвіду у сфері розвитку бізнесу. Експертиза включає бізнес аналіз, планування та консультування. До приходу в SHL Ukraine Сергій Чайка обіймав різного рівня посади у компанії «IDS Borjomi Ukraine», керував проектами та приймав участь у розробці моделей компетенцій, центрів оцінки та розвитку, систем мотивації та навчання персоналу. Його управлінські активності були пов’язані з наставництвом, тренерством та коучінгом.

Сергій Чайка продовжить розвивати стратегічний напрямок компанії, який спрямований допомогти вам оцінювати, відбирати та розвивати саме той персонал, який буде підвищувати цінність вашого бізнесу.

 

  • Що кажуть наші клієнти

    У процесі підбору персоналу, а також у разі вирішення питань подальшого розвитки працівників компанія Sibelco в Україні протягом більше трьох років користується послугами SHL Україна. Менеджери та консультанти SHL завжди професійно надають допомогу з вибором інструменту оцінки, а результати оцінки завжди стають нам у допомозі в процесі прийняття об'єктивного рішення.

    Ольга Павленко, Sibelco, 20 липня, 2015