Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Українським тестам бути!

  SHL продовжує розширювати портфель україномовних тестів, прагнучи задовольнити локальні потреби своїх клієнтів.

 "Проведені в 2015 році соціологічні дослідження засвідчили, що абсолютна більшість мешканців обласних центрів у Західній України і відносна більшість у центральній Україні – спілкуються вдома виключно українською мовою. Цей показник становить у Львові 93%, у Вінниці 70%, у Черкасах 52%, у Полтаві 47%, у Києві 27%", - зазначено у аналітичному огляді «Становище української мови в Україні в 2014-15 роках», оприлюдненого добровольчим рухом «Простір свободи»

Згідно з результатами соціологічного дослідження «Молодь України 2015» більше половини молоді у сім’ї спілкуються українською мовою, що, звісно, вплине на результати кандидата при заповненні тестів російською мовою.

  

   Бажаючи об’єктивно оцінити весь потенціал працівників в Україні, CEB SHL продовжує розширювати портфель інструментів, саме тому, у 2017 стартує нова хвиля адаптації інструментів на українську мову!

На даний момент активно адаптуються наступні інструменти:

   Шановні колеги, партнери, клієнти! Запрошуємо Вас приєднатися до нашого проекту локалізації. Подайте заявку, щоб Ваша компанія прийняла участь у даному проекті та зробила величезний вклад у розвиток українського бізнесу!

  • Що кажуть наші клієнти

    Протягом усього часу співпраці компанія SHL Україна показувала високий рівень професіоналізму, ефективності та якості роботи в організації тестування та опрацювання результатів тестів, своєчасність виконання замовлень та надання звітності.

    Наталя Галунько, ДЦ Україна, 25 грудня 2015